poszukujemy pracowników na stanowisko fizjoterapeuta i technik masażysta

Poszukujemy osób, które z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy.

        Szukamy osób, które podzielają nasze wartości i chcą pracować w zespole, dla którego jakość i profesjonalizm oraz dobro pacjenta - są wartością nadrzędną. Oferujemy stabilne zatrudnienie na dogodnych warunkach, programy rozwojowe skierowane do poszczególnych grup pracowników, miłą atmosferę pracy w fachowym zespole.

Czytaj więcej...

problemy techniczne

Informujemy, że w związku z modernizacją systemu informatycznego oraz uruchomieniem centralnej rejestracji będą nieznaczne problemy techniczne z usługą powiadamiania o wizycie przez sms.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

centralna rejestracja

Informujemy, że uruchomiliśmy centralną rejestrację. Nowe numery telefonów:

814 714 160

814 714 161

bezpłatne badania profilaktyczne dla uczniów

Informujemy, że wykonujemy badania lekarskie kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych lub wyższych i na kwalifikacyjne kursy zawodowe, uczniów tych szkół, studentów, słuchaczy kwalifikacyjnych kursów zawodowych oraz uczestników studiów doktoranckich, którzy w trakcie praktycznej nauki zawodu lub studiów będą lub są narażeni na działanie czynników szkodliwych, uciążliwych lub niebezpiecznych dla zdrowia z terenu woj. lubelskiego. Maksymalny czas oczekiwania na świadczenie to 2 dni robocze.

Czytaj więcej...

poszukujemy lekarza dentystę

Poszukujemy lekarza dentystę specjalistę w dziedzinie stomatologii dziecięcej oraz lekarza dentystę ze specjalizacją. Mile widziany lekarz specjalista w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją.

nowy specjalista

Informujemy, ze do grona naszych lekarzy specjalistów dołączył specjalista ortopedii Andrzej Smarż.

nowy dietetyk

Miło nam poinformować, że w filii nr 1 na ul. Kruka 2 przyjmuje dietetyk Pani Aleksandra Jędrych, Absolwentka Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na specjalizacji Biochemia i Chemia Żywności, Członkini Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Ukończyła również kursy z zakresu dietetyki i żywienia.

Czytaj więcej...

Bezpłatna kolonoskopia

Zapraszamy na bezpłatną kolonoskopię w ramach Programu Badań Przesiewowych Raka Jelita Grubego

Czytaj więcej...

nowy specjalista

Informujemy, że pozyskaliśmy kolejnego nowego lekarza, specjalistę reumatologii.

Czytaj więcej...

nowy specjalista

Miło nam poinformować, że od września 2016 roku będzie przyjmował u nas nowy specjalista lek. med. Jacek Krysa, specjalista II stopnia z chirurgii ogólnej.

Czytaj więcej...

konkurs na stanowisko przełożona pielęgniarek

Wymagania:

  • tytuł mgr pielęgniarstwa
  • 3-letni staż pracy w zawodzie

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, posiadasz niezbędne kwalifikacje zawodowe i chcesz pracować w prężnie działającej i rozwijającej się Placówce Medycznej - dołącz do nas!

Czytaj więcej...

NOWY SPECJALISTA

Miło nam poinformować, że pozyskaliśmy nowego lekarza specjalistę kardiologii.

Lek. med. Magdalena Krysa będzie przyjmować komercyjnie od 4 sierpnia 2016 roku w ZOZ Medical przy ul. Kołłątaja 18.

nowi lekarze

Miło nam poinformować, że w Zakładzie Opieki Zdrowotnej "Medical" przyjmują nowi lekarze Podstawowej Opieki Zdrowotnej: lek.med. Joanna Selwa i lek.med. Katarzyna Żelazowska.

akcja zbiórki krwi

Miło nam poinformować, że w  sobotę 7 maja 2016 roku na Placu Chopina w Puławach braliśmy udział w kolejnej Ogólnopolskiej Akcji Zbiórki Krwi „Motoserce”. Organizatorem akcji byli puławscy motocykliści z klubu Brave Knights.

Czytaj więcej...

badania dla kandydatów do szkół

Informujemy, że wykonujemy badania lekarskie kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych lub wyższych i na kwalifikacyjne kursy zawodowe, uczniów tych szkół, studentów, słuchaczy kwalifikacyjnych kursów zawodowych oraz uczestników studiów doktoranckich, którzy w trakcie praktycznej nauki zawodu lub studiów będą lub są narażeni na działanie czynników szkodliwych, uciążliwych lub niebezpiecznych dla zdrowia. W/w badania wykonywane są dla kandydatów uczniów, studentów, uczestników studiów doktoranckich z terenu woj. lubelskiego.

Badania lekarskie wykonywane są w Poradni Medycyny Pracy przy Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13 w dniach od poniedziałku do piątku od 7.00 do 14.00.

Maksymalny czas oczekiwania na świadczenie to 2 dni robocze.

Rejestracja odbywa się osobiście lub telefonicznie pod numerami telefonów: 81 473 13 40 lub 81 473 13 46.

praca dla lekarzy internistów

Poszukujemy lekarzy internistów, medycyny rodzinej do pracy w ramach POZ.

problemy techniczne

Informujemy, że w związku z modernizacją systemu informatycznego będzie utrudniony dostęp

do e – Rejestracji do końca marca 2016 roku.

nowy specjalista

Miło nam poinformować, że od marca 2016 roku będzie przyjmował na Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13 lek. med. Piotr Banaszek, specjalista ortopedii.

Poszukujemy pielęgniarek

Obecnie poszukujemy pielęgniarek z tytułem mgr pielęgniarstwa.

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, posiadasz niezbędne kwalifikacje zawodowe i chcesz pracować w prężnie działającej i rozwijającej się Placówce Medycznej - dołącz do nas!

Czytaj więcej...

pakiet promocyjny zdrowy kręgosłup

Informujemy o możliwości skorzystania z promocyjnego pakietu „ Zdrowy Kręgosłup”, w skład którego wchodzą 2 konsultacje specjalisty neurologa, rezonans magnetyczny lub tomograf komputerowy jednego odcinka kręgosłupa i zabiegi rehabilitacyjne ( SALUS- TALENT lub laser wysokoenergetyczny).

Czytaj więcej...

specjaliści w naszych przychodniach

Miło nam poinformować, ze pozyskaliśmy nowych lekarzy specjalistów dermatologii: Ppłk. lek. med. Wojciech CIELICA, Ordynator Oddziału Dermatologii 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Lublinie.

Czytaj więcej...

konsultacje diabetologiczne

Zapraszamy na komercyjne konsultacje diabetologiczne. Dr n. med. specjalista diabetolog Iwona Słowik- Kwiatkowska pracuje również w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym oraz w Centrum Medycznym INAMED w Lublinie.

Czytaj więcej...