pracownie RTG

Uprzejmie informujemy, że od dnia 19 października 2020 roku nasze obie pracownie RTG na Kołłątaja 18 oraz Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10 w Puławach będą nieczynne do odwołania. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

internetowe konto pacjenta

Internetowe Konto Pacjenta to udostępniona przez Ministerstwo Zdrowia aplikacja, z której możemy korzystać bezpłatnie. Dzięki niej można, m.in.:

 • kupować leki w aptekach dzięki e-recepcie,
 • otrzymać e-receptę na leki bezpośrednio na telefon SMS-em lub e-mailem,
 • zyskać pełny dostęp do własnej historii medycznej,
 • zyskać dostęp do historii medycznej niepełnoletnich dzieci oraz członków rodziny, którzy udostępnili nam wgląd w informacje na temat swojego stanu zdrowia,
 • udostępnić informacje o stanie zdrowia, odbytych wizytach lekarskich oraz przyjmowanych lekach lekarzowi,
 • otrzymać nową e-receptę na przyjmowane leki bez konieczności wizyty u lekarza,
 • Internetowe Konto Pacjenta pozwala także na stały wgląd w zapisane na receptach informacje np. dawkowanie leków, sprawdzenie historii wszystkich recept, które zostały wystawione po 1 stycznia 2019 roku oraz zapewnia dostęp do pełnej historii wizyt lekarskich od 2008 roku, które odbywały się w ramach ubezpieczenia zdrowotnego i zostały opłacone przez NFZ.

Ważne: Internetowe Konto Pacjenta zawiera jedynie dane dotyczące leczenia w ramach NFZ.

TELEPORADA

TELEPORADA

 • Wizytę telefoniczną można umówić dzwoniąc na naszą infolinię, pod numery tel.:  814 714 160 lub 814 714 161, a także osobiście w rejestracjach naszych placówek.
 • W celu udzielenia teleporady, lekarz u którego została zarejestrowana teleporada  łączy się z danym pacjentem w wyznaczonym dniu i godzinie, na numer telefonu podany przez pacjenta podczas rejestracji.
 • Lekarz w umówionym terminie podejmuje przynajmniej 3-krotną próbę połączenia się z pacjentem, w odstępach nie mniejszych niż 5 minut. Brak kontaktu z pacjentem skutkuje anulowaniem teleporady.
 • Pacjent ma prawo do zgłoszenia w trakcie teleporady woli osobistego kontaktu z lekarzem.
 • Również w przypadku, gdy stan zdrowia pacjenta uniemożliwia realizację  świadczenia zdrowotnego w formie teleporady lekarz w porozumieniu z pacjentem lub jego opiekunem ustawowym ustala, iż niezbędne jest udzielenie świadczenia w bezpośrednim kontakcie  z pacjentem.

praca dla rejestratorki

OFERUJEMY:

 • umowę o pracę
 • pakiet medyczny
 • fundusz socjalny
 • możliwość rozwoju zawodowego
 • miłą atmosferę pracy w fachowym zespole

Aby ubiegać się o pracę należy:

 • przesłać CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wysłać na adres:

Zakład Opieki Zdrowotnej Medical Sp. z o.o., 24-110 Puławy, Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10.

PRACA DLA PIELĘGNIARKI

WYMAGANIA:

 • aktualne prawo wykonywania zawodu
 • wykształcenie wyższe, licencjat lub średnie + kurs z pielęgniarstwa rodzinnego
 • specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego
 • kurs specjalistyczny - szczepienia ochronne

bezpłatne szczepienia przeciwko HPV

Z przyjemnością informujemy, że wspólnie z Urzędem Miasta Puławy rozpoczynamy akcję szczepienia dziewczynek z rocznika 2008 przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV) odpowiedzialnego za raka szyjki macicy. Koszt szczepień w całości zostanie pokryty z budżetu Miasta Puławy.

ORTOPEDIA DZIECIĘCA

Nadal częstymi problemami u niemowląt, dzieci i młodzieży są schorzenia ortopedyczne. W trosce o prawidłowy rozwój dzieci przypominamy o możliwości skorzystania przy ul. Kruka 2 w Puławach z konsultacji oraz badań USG u dr n. med. Marka Okońskiego oraz lek. med. Leszka Gila - specjalistów ortopedii dziecięcej z Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji Dziecięcej Szpitala Klinicznego w Lublinie.

INFOLINIA ZOZ MEDICAL

W związku z modernizacją centrali telefonicznej w piątek 31 lipca 2020 roku mogą wystąpić czasowe problemy z dodzwonieniem się na infolinię ZOZ Medical. Ulegają również zmianie numery wewnętrzne. Do każdego obecnego numeru należy dodać na początku cyfrę 1. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

specjalista otolaryngolog

Z przyjemnością informujemy, że od sierpnia 2020 roku do grona naszych lekarzy dołączy lekarz Ewa Welik, znana i ceniona w Puławach - lekarz specjalista otolaryngologii. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.: 814 714 160 lub 814 714 161.

teleporady medyczne u lekarzy rodzinnych

Uprzejmie informujemy, że w dalszym ciągu w naszych placówkach lekarze rodzinni udzielają konsultacji medycznych telefonicznie. W przypadkach uzasadnionych stanem zdrowia pacjenta, po przeprowadzeniu przez lekarza konsultacji telefonicznej, pacjent umawiany jest na wizytę osobistą w jednej z naszych placówek:

 • Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10
 • ul. Kołłątaja 18
 • ul. Kruka 2

SMS przypominające o wizytach

Drodzy pacjenci!! Uprzejmie informujemy, że do 30 czerwca 2020 roku nie wysyłamy sms z przypomnieniem o konsultacjach do specjalistów lub na badania. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

SESJE PSYCHOTERAPEUTYCZNE!!

Z przyjemnością informujemy, że psychoterapeuta Anna Kaczmarska oprócz sesji online wprowadza powoli spotkania osobiste w filii nr 2 ZOZ Medical przy ul. Kołłątaja 18, oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa przeciwepidemicznego. W celu skorzystania z takiej formy pomocy, prosimy o kontakt telefoniczny z Psychoterapeutą Anną Kaczmarską, tel.: 503 015 573.

DIAGNOSTYKA COVID-19

W diagnostyce COVID -19 ważną rolę odgrywają testy na obecność wirusa SARS-CoV2. Istnieją dwa rodzaje testów: molekularne oraz serologiczne. Do naszej oferty badań laboratoryjnych wprowadziliśmy testy serologiczne w kierunku przeciwciał w klasie IgM/IgG przeciwko antygenom wirusa SARS-CoV-2 metodą ELISA o wysokiej czułości i swoistości. Badania serologiczne stanowią dopełnienie diagnostyki w późniejszej fazie infekcji.

STOPNIOWE „ODMRAŻANIE” ZAWIESZONYCH USŁUG!!

Wznawiamy wykonywanie badań endoskopowych: videogastroskopii oraz videokolonoskopii. Badania będą wykonywane oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa przeciwepidemicznego. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc na infolinię pod nr tel.: 814 714 160. Zapisy na bezpłatną kolonoskopię w ramach Programu Badań Przesiewowych Raka Jelita Grubego pod nr tel.: 814 714 160 wew. 141.

WZNAWIAMY ZABIEGI REHABILITACYJNE!!

Od wtorku 5 maja wznawiamy usługi z zakresu rehabilitacji. W pierwszej kolejności będziemy obsługiwać pacjentów z marca i kwietnia. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Będziemy kontaktować się z Państwem telefonicznie w celu umówienia na zabiegi.

ZAPRASZAMY NA NASZ KANAŁ NA YOUTUBIE

Mamy już kolejne filmiki z ćwiczeniami na naszym kanale na YouTubie. Tym razem zapraszamy na ćwiczenia poprawiające zakres ruchu w stawie ramiennym (barkowym) oraz ćwiczenia izometryczne, poprawiające siłę (kondycję) mięśniową obręczy barkowej. Bądź na bieżąco, śledź i subskrybuj nasz kanał na YouTubie

REHABILITACJA ONLINE!!

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii, zawieszono wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych zarówno w placówkach publicznych, jak i prywatnych. Bardzo dużo osób zostało pozbawionych pomocy. W trosce o pacjentów, którzy borykają się z przewlekłym bólem kręgosłupa udostępniamy Państwu poradnik online ćwiczeń w domu nagrany przez naszych fizjoterapeutów.

WAŻNOŚĆ SKIEROWAŃ NA BADANIA LABORATORYJNE!!

W trosce o bezpieczeństwo Pacjentów oraz ze względu na ogłoszony przez Ministerstwo Zdrowia stan epidemii, wdrożyliśmy specjalny tryb realizacji badań laboratoryjnych. W placówkach ZOZ Medical w tej chwili realizowane są jedynie pilne skierowania na badania wystawione przez naszych lekarzy.

WYKONUJEMY TYLKO BADANIA WSTĘPNE I KONTROLNE

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Ustawą z dnia 31 marca 2020 roku o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, zawieszamy wykonywanie okresowych badań lekarskich.

Videoporady

W trosce o zdrowie i jeszce lepszą obsługę naszych pacjentów uruchomiona została usługa videoporady. Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją jak można z niej korzystać.

ORGANIZACJA PRACY ZOZ „MEDICAL W CZASIE EPIDEMII

Uprzejmie informujemy, że w związku z ogłoszonym stanem epidemii nasi lekarze POZ oraz lekarze specjaliści       ( ginekolog, dermatolog, kardiolog, ortopeda, neurolog, pulmonolog) przeprowadzają obecnie konsultacje w postaci teleporad medycznych.
Infolinia: 814 714 160 lub 814 714 161
Infolinia dla dzieci chorych: 691 244 111

bezpośrednia infolinia dla dzieci chorych

BEZPOŚREDNI TELEFON DO REJESTRACJI DO PEDIATRY

W trosce o naszych małych pacjentów uruchomiliśmy specjalną linię telefoniczną w celu rejestracji do lekarza pediatry do poradni dzieci chorych. Numer telefonu 691 244 111.

informacja dla firm

W związku z ogłoszonym przez WHO zjawiskiem pandemii w celu minimalizacji ryzyka transmisji koronawirusa, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa pracowników prosimy ograniczyć do minimum kierowanie pracowników na badania z medycyny pracy. Mając na względzie bezpieczeństwo nas wszystkich prosimy o wyrozumiałość .

teleporady

Szanowni Pacjenci
W związku z ogłoszonym Stanem Zagrożenia Epidemicznego w Polsce placówka medyczna na ul. Kołłątaja 18 jest nieczynna do odwołania. Zabiegi rehabilitacyjne we wszystkich naszych placówkach nie są wykonywane przez okres 14 dni. W chwili obecnej lekarze udzielają teleporad. Dzięki teleporadzie medycznej można otrzymać:

praca dla lekarzy

Pilnie poszukujemy lekarzy do Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz lekarza specjalistę okulistyki.

Kontakt mailowy: biuro@ zozmedical.com.pl lub telefoniczny: 81 473 13 42.

neurolog dziecięcy

Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych lekarzy specjalistów dołączył znany i bardzo ceniony w Puławach lekarz pediatra ze specjalizacją neurologii dziecięcej Marcin Bryczek.  Pan doktor będzie przyjmował jako lekarz pediatra w placówce przy ul. Kruka 2 w Puławach. W poradni neurologicznej przy Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10 w Puławach będzie przyjmował we wtorki i środy jako lekarz specjalista neurologii dziecięcy w ramach umowy z NFZ oraz komercyjnie. 

praca dla diagnosty laboratoryjnego

Poszukujemy diagnosty laboratoryjnego z prawem wykonywania zawodu lub technika analityki medycznej do pracy w laboratorium analitycznym. Oferujemy umowę o pracę, pakiet medyczny oraz miłą atmosferę pracy w fachowym zespole.

Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

praca dla fizjoterapeutów

Pilnie poszukujemy osób na stanowisko fizjoterapeuta. Oferujemy stabilne zatrudnienie na dogodnych warunkach, umowę o pracę, miłą atmosferę pracy w fachowym zespole, pakiet medyczny oraz fundusz socjalny.

Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

psychoterapeuta

Z przyjemnością informujemy, że w naszej placówce medycznej przy ul. Kołłątaja 18 przyjmuje Psychoterapeuta Anna Kaczmarska, która pracuje w podejściu integratywnym, co oznacza, że wykorzystuje różne nurty psychoterapeutyczne i łączy ich elementy w zależności od indywidualnej sytuacji i potrzeb pacjenta.

praca dla diagnosty laboratoryjnego - ogłoszenie nieaktualne

Poszukujemy diagnosty laboratoryjnego z aktualnym prawem wykonywania zawodu lub technika analityki medycznej do pracy w laboratorium analitycznym.

Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: 814 714 160 wew. 145.

bezpłatna kolonoskopia

Zapraszamy na bezpłatną kolonoskopię w ramach Programu Badań Przesiewowych Raka Jelita Grubego

Rak jelita grubego jest drugim najczęstszym nowotworem złośliwym w Polsce. Każdego roku rozpoznaje się ponad 14 000 nowych przypadków. Rak jelita grubego rozwija się ze zmian łagodnych, tak zwanych polipów.

nowy specjalista kardiolog

Z przyjemnością informujmy, że do grona naszych lekarzy specjalistów dołączył lekarz specjalista kardiolog dr n. med. Piotr Parcheta. Pan doktor przyjmuje również w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie. W ZOZ Medical będzie udzielał konsultacji kardiologicznych w piątki od 9.00 do 14.00 w filii nr 2 przy ul. Kołłątaja 18 w ramach umowy z NFZ oraz komercyjnie. Serdecznie zapraszamy.

akcja bezpłatnych szczepień przeciwko hpv

Z przyjemnością informujemy, że wspólnie z Urzędem Miasta Puławy rozpoczynamy akcję szczepienia dziewczynek z rocznika 2007 przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV) odpowiedzialnego za raka szyjki macicy. Koszt szczepień w całości zostanie pokryty z budżetu Miasta Puławy.

Rehabilitacja na ul. Kołłątaja do godziny 19.00.

Z przyjemnością informujemy, że w trosce o Państwa wygodę i w celu poprawy dostępności do oferowanych usług  Pracownia Rehabilitacji na ul. Kołłątaja 18 czynna jest do godziny 19.00.

nowy pediatra

Informujemy, że do grona naszych specjalistów dołączył nowy pediatra dr n. med. Katarzyna Kominek. Serdecznie zapraszamy do poradni pediatrycznej przy ul. Kruka 2 w Puławach.

praca dla fizjoterapeutów

POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO FIZJOTERAPEUTA
Jeśli jesteś osobą dynamiczną, posiadasz niezbędne kwalifikacje zawodowe i chcesz pracować w prężnie działającej i rozwijającej się placówce medycznej - dołącz do nas! Poszukujemy osób, które z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Oferujemy stabilne zatrudnienie na dogodnych warunkach, miłą atmosferę pracy oraz wsparcie doświadczonego zespołu.
KONTAKT: tel. 81 473 13 42 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowy specjalista ortopedii

Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych specjalistów dołączył specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu lek. med. Romuald Siedlecki. Serdecznie zapraszamy na konsultacje ortopedyczne w ramach NFZ oraz komercyjnie.

NOWA PRACOWNIA RTG

Miło nam poinformować, że otworzyliśmy nową pracownię RTG w filii nr 2 na ul. Kołłątaja 18 w Puławach. Pracownia czynna jest codziennie od poniedziałku do piątku od 7.30 do 14.30. Serdecznie zapraszamy

internetowa rejestracja

Aktualnie ze względu na problemy techniczne nie ma możliwości rejestracji internetowej do lekarzy. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Bezpłatna kolonoskopia w ramach Programu Raka Jelita Grubego

Zapraszamy na bezpłatną kolonoskopię w ramach Programu Badań Przesiewowych Raka Jelita Grubego finansowanego przez Ministerstwo Zdrowia.

Rak jelita grubego jest drugim najczęstszym nowotworem złośliwym w Polsce. Rak jelita grubego rozwija się ze zmian łagodnych, tak zwanych polipów. Taka przemiana trwa najczęściej kilkanaście lat. Dlatego też, poddając się badaniu odpowiednio wcześnie i usuwając polipy można zapobiec rozwojowi raka. Badania przesiewowe są zdecydowanie najskuteczniejszą metodą walki z rakiem. Niestety w Polsce zbyt mało pacjentów trafia do lekarza w pierwszym stadium zachorowania na raka.

praca dla technika elektroradiologii

Poszukujemy technika elektroradiologii do nowo otwartej pracowni RTG.
Oferujemy:
- dowolną formę zatrudnienia w wymiarze pełnego etatu
- opiekę medyczną
- wsparcie doświadczonego zespołu medycznego
- przyjazną atmosferę w pracy
KONTAKT: tel. 81 473 13 42 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bezpłatne badanie znamion

Miło nam poinformować, że wraz z Wojewódzkim Ośrodkiem Medycyny Pracy w ramach współpracy w zakresie realizacji „ Programu profilaktyki raka skóry dla mieszkańców województwa lubelskiego” organizujemy bezpłatne badanie dermatologiczne znamion skórnych. Badanie odbędzie się w dniu 26 października 2018 roku w placówce medycznej Medical przy Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13 od godziny 8.00 do 11.00.

szczepienie przeciwko grypie

Rozpoczął się sezon na przeziębienia, grypy i różnego rodzaju zapalenia. Najgroźniejszy jest dla człowieka wirus grypy, który atakuje głównie w okresie jesienno-zimowym. Oferujemy Państwu szczepionkę Vaxigrip Tetra w cenie 40,00 zł.

praca dla pielęgniarki lub pielęgniarza

Poszukujemy osoby na stanowisko pielęgniarki lub pielęgniarza.

WYMAGANIA:

 • aktualne prawo wykonywania zawodu
 • wykształcenie wyższe - mgr pielęgniarstwa
 • wykształcenie wyższe licencjackie lub średnie + kurs z pielęgniarstwa rodzinnego
 • specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego (w trakcie trwania kursu lub specjalizacji)
 • kurs specjalistyczny - szczepienia ochronne
 • kurs specjalistyczny - spirometria
 • kurs specjalistyczny - EKG
 • znajomość obsługi komputera

praca dla fizjoterapeutów

ZOZ „Medical” Sp. z o.o. w Puławach zatrudni fizjoterapeutę lub masażystę w poradni rehabilitacyjnej.

Oferujemy:

 • dowolny wymiar czasu pracy i formę zatrudnienia
 • przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie doświadczonego zespołu

KONTAKT: tel. 81 473 13 42 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowa poradnia medycyny pracy

Z przyjemnością informujemy, że otworzyliśmy w naszej filii nr 2 przy ul. Kołłątaja 18 w Puławach Poradnię Medycyny Pracy.
W Poradni dysponujemy nowoczesnie wyposażoną Pracownią RTG. Posiadamy własne laboratorium analityczne oraz zapewniamy możliwość skorzystania z konsultacji wszystkich specjalistów potrzebnych do wydania orzeczenia o zdolności do pracy.
Serdecznie zapraszamy na badania w ramach medycyny pracy. Więcej szczegółów pod nr tel. 814 714 160.

PRACA

Poszukujemy pielęgniarek z tytułem mgr pielęgniarstwa.

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub telefoniczny:
814 714 160 wew. 152

poszukujemy diagnosty laboratoryjnego- ogłoszenie nieaktualne

Poszukujemy diagnosty laboratoryjnego z prawem wykonywania zawodu lub technika analityki medycznej do pracy w laboratorium analitycznym.

Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: 814 714 160 wew. 145.

Bon promocyjny

Informujemy, że każdy nowy pacjent, który zadeklaruje się do lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej dostaje od nas bon promocyjny,

20-lecie Medical

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 18 listopada 2017 roku odbyła się Impreza Jubileuszowa z okazji 20 – lecia Zakładu Opieki Zdrowotnej „Medical”. Dzień ten był szczególną okazją do wspomnień oraz podsumowań minionego czasu.

Nowa poradnia okulistyczna

Miło nam poinformować, że  otworzyliśmy w swojej placówce przy ul Kołłątaja 18 nową poradnię okulistyczną, wyposażoną  w bardzo nowoczesny sprzęt okulistyczny.  W poradni jest możliwość wykonania wyjątkowo precyzyjnego badania oka OCT. Jest to optyczna koherentna tomografia,  przy której rozdzielczość uzyskanego obrazu jest bardzo wysoka.

informacja

Informujemy, że w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) będzie czynna tylko filia nr 1 przy ul. Kruka 2 od godziny 7.00 do godziny 18.00. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

problemy techniczne

Informujemy, że w związku z awarią systemu informatycznego nie będzie dostępna e-rejestracja. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i postaramy się jak najszybciej usunąć tę usterkę.

szczepienia ochronne przeciwko grypie

Zaczął się kolejny sezon na przeziębienia, grypy i różnego rodzaju zapalenia. Najgroźniejszy jest dla człowieka wirus grypy, który atakuje głównie w okresie jesienno-zimowym. Grypa jest chorobą poważną, której powikłania mogą być śmiertelne. Najlepszą metodą zabezpieczenia się przed nią są szczepienia ochronne. Szczepionkę poleca się szczególnie osobom, które zaliczają się do grup ryzyka. Należą do nich przede wszystkim ludzie starsi, przewlekle chorzy oraz pracownicy dużych instytucji, gdzie wirus łatwo może zdziesiątkować personel.

poszukujemy pracowników na stanowisko fizjoterapeuta i technik masażysta

Poszukujemy osób, które z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy.

        Szukamy osób, które podzielają nasze wartości i chcą pracować w zespole, dla którego jakość i profesjonalizm oraz dobro pacjenta - są wartością nadrzędną. Oferujemy stabilne zatrudnienie na dogodnych warunkach, programy rozwojowe skierowane do poszczególnych grup pracowników, miłą atmosferę pracy w fachowym zespole.

problemy techniczne

Informujemy, że w związku z modernizacją systemu informatycznego oraz uruchomieniem centralnej rejestracji będą nieznaczne problemy techniczne z usługą powiadamiania o wizycie przez sms.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

centralna rejestracja

Informujemy, że uruchomiliśmy centralną rejestrację. Nowe numery telefonów:

814 714 160

814 714 161

bezpłatne badania profilaktyczne dla uczniów

Informujemy, że wykonujemy badania lekarskie kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych lub wyższych i na kwalifikacyjne kursy zawodowe, uczniów tych szkół, studentów, słuchaczy kwalifikacyjnych kursów zawodowych oraz uczestników studiów doktoranckich, którzy w trakcie praktycznej nauki zawodu lub studiów będą lub są narażeni na działanie czynników szkodliwych, uciążliwych lub niebezpiecznych dla zdrowia z terenu woj. lubelskiego. Maksymalny czas oczekiwania na świadczenie to 2 dni robocze.

poszukujemy lekarza dentystę

Poszukujemy lekarza dentystę specjalistę w dziedzinie stomatologii dziecięcej oraz lekarza dentystę ze specjalizacją. Mile widziany lekarz specjalista w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją.

nowy specjalista

Informujemy, ze do grona naszych lekarzy specjalistów dołączył specjalista ortopedii Andrzej Smarż.

nowy dietetyk

Miło nam poinformować, że w filii nr 1 na ul. Kruka 2 przyjmuje dietetyk Pani Aleksandra Jędrych, Absolwentka Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na specjalizacji Biochemia i Chemia Żywności, Członkini Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Ukończyła również kursy z zakresu dietetyki i żywienia.

Bezpłatna kolonoskopia

Zapraszamy na bezpłatną kolonoskopię w ramach Programu Badań Przesiewowych Raka Jelita Grubego

nowy specjalista

Informujemy, że pozyskaliśmy kolejnego nowego lekarza, specjalistę reumatologii.

nowy specjalista

Miło nam poinformować, że od września 2016 roku będzie przyjmował u nas nowy specjalista lek. med. Jacek Krysa, specjalista II stopnia z chirurgii ogólnej.

konkurs na stanowisko przełożona pielęgniarek

Wymagania:

 • tytuł mgr pielęgniarstwa
 • 3-letni staż pracy w zawodzie

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, posiadasz niezbędne kwalifikacje zawodowe i chcesz pracować w prężnie działającej i rozwijającej się Placówce Medycznej - dołącz do nas!

NOWY SPECJALISTA

Miło nam poinformować, że pozyskaliśmy nowego lekarza specjalistę kardiologii.

Lek. med. Magdalena Krysa będzie przyjmować komercyjnie od 4 sierpnia 2016 roku w ZOZ Medical przy ul. Kołłątaja 18.

nowi lekarze

Miło nam poinformować, że w Zakładzie Opieki Zdrowotnej "Medical" przyjmują nowi lekarze Podstawowej Opieki Zdrowotnej: lek.med. Joanna Selwa i lek.med. Katarzyna Żelazowska.

akcja zbiórki krwi

Miło nam poinformować, że w  sobotę 7 maja 2016 roku na Placu Chopina w Puławach braliśmy udział w kolejnej Ogólnopolskiej Akcji Zbiórki Krwi „Motoserce”. Organizatorem akcji byli puławscy motocykliści z klubu Brave Knights.

badania dla kandydatów do szkół

Informujemy, że wykonujemy badania lekarskie kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych lub wyższych i na kwalifikacyjne kursy zawodowe, uczniów tych szkół, studentów, słuchaczy kwalifikacyjnych kursów zawodowych oraz uczestników studiów doktoranckich, którzy w trakcie praktycznej nauki zawodu lub studiów będą lub są narażeni na działanie czynników szkodliwych, uciążliwych lub niebezpiecznych dla zdrowia. W/w badania wykonywane są dla kandydatów uczniów, studentów, uczestników studiów doktoranckich z terenu woj. lubelskiego.

Badania lekarskie wykonywane są w Poradni Medycyny Pracy przy Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10 w dniach od poniedziałku do piątku od 7.00 do 14.00.

Maksymalny czas oczekiwania na świadczenie to 2 dni robocze.

Rejestracja odbywa się osobiście lub telefonicznie pod numerami telefonów: 81 473 13 40 lub 81 473 13 46.

praca dla lekarzy internistów

Poszukujemy lekarzy internistów, medycyny rodzinej do pracy w ramach POZ.

problemy techniczne

Informujemy, że w związku z modernizacją systemu informatycznego będzie utrudniony dostęp

do e – Rejestracji do końca marca 2016 roku.

nowy specjalista

Miło nam poinformować, że od marca 2016 roku będzie przyjmował na Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13 lek. med. Piotr Banaszek, specjalista ortopedii.

Poszukujemy pielęgniarek

Obecnie poszukujemy pielęgniarek z tytułem mgr pielęgniarstwa.

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, posiadasz niezbędne kwalifikacje zawodowe i chcesz pracować w prężnie działającej i rozwijającej się Placówce Medycznej - dołącz do nas!

pakiet promocyjny zdrowy kręgosłup

Informujemy o możliwości skorzystania z promocyjnego pakietu „ Zdrowy Kręgosłup”, w skład którego wchodzą 2 konsultacje specjalisty neurologa, rezonans magnetyczny lub tomograf komputerowy jednego odcinka kręgosłupa i zabiegi rehabilitacyjne ( SALUS- TALENT lub laser wysokoenergetyczny).

specjaliści w naszych przychodniach

Miło nam poinformować, ze pozyskaliśmy nowych lekarzy specjalistów dermatologii: Ppłk. lek. med. Wojciech CIELICA, Ordynator Oddziału Dermatologii 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Lublinie.

konsultacje diabetologiczne

Zapraszamy na komercyjne konsultacje diabetologiczne. Dr n. med. specjalista diabetolog Iwona Słowik- Kwiatkowska pracuje również w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym oraz w Centrum Medycznym INAMED w Lublinie.