szczepienia ochronne przeciwko grypie

Zaczął się kolejny sezon na przeziębienia, grypy i różnego rodzaju zapalenia. Najgroźniejszy jest dla człowieka wirus grypy, który atakuje głównie w okresie jesienno-zimowym. Grypa jest chorobą poważną, której powikłania mogą być śmiertelne. Najlepszą metodą zabezpieczenia się przed nią są szczepienia ochronne. Szczepionkę poleca się szczególnie osobom, które zaliczają się do grup ryzyka. Należą do nich przede wszystkim ludzie starsi, przewlekle chorzy oraz pracownicy dużych instytucji, gdzie wirus łatwo może zdziesiątkować personel.

 

Proponujemy czterowalentne szczepionki przeciw grypie VaxigripTetra, które są najszerszą dostępną ochroną i stanowią nowy standard na rynku szczepień przeciw grypie. VaxigripTetra to szczepionka przeciw grypie najlepiej dostosowana do obecnej sytuacji epidemiologicznej i najszersza dostępna ochrona przed grypą dla pacjentów od ukończenia 3 r.ż. Wysoka immunogenność i bezpieczeństwo tej szczepionki zostały potwierdzone w szerokim programie badań klinicznych, obejmujących wszystkie grupy wiekowe oraz pacjentów z grup ryzyka powikłań pogrypowych.

PAMIĘTAJ!!!  NAJSKUTECZNIEJSZA METODA ZAPOBIEGANIA ZACHOROWANIOM NA GRYPĘ I JEJ CIĘŻKIM POWIKŁANIOM TO COROCZNE SZCZEPIENIE.

WARTO SKORZYSTAĆ Z TEJ NAJSZERSZEJ MOŻLIWEJ OCHRONY PRZECIW GRYPIE.

 

Serdecznie zapraszamy na szczepienia do Zakładu Opieki Zdrowotnej „ Medical”, 24-100 Puławy, Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, ul. Kołłątaja 18, ul. Kruka 2

Infolinia: 814 714 160