Aleksandra Jędrych

Aleksandra Jędrych

Absolwentka Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na specjalizacji Biochemia i Chemia Żywności, Członkini Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Ukończyła również kursy z zakresu dietetyki i żywienia.

Jak sama pisze o sobie:

„Zawód dietetyka to przede wszystkim moja pasja. Moim celem jest ciągłe doskonalenie i rozwój, tak więc systematycznie uczestniczę w różnego rodzaju konferencjach i szkoleniach z zakresu dietetyki, medycyny i nowych trendów w żywieniu. Ponadto wolny czas z przyjemnością poświęcam na studiowanie literatury z zakresu dietetyki i żywienia. Interesuję się wpływem roślinnych składników bioaktywnych na kondycję zdrowotną człowieka, w tym na zdrową utratę kilogramów. Lubię być na bieżąco z aktualnymi badaniami naukowymi w tym zakresie. Prywatnie jestem pasjonatką gotowania, literatury i zdrowego stylu życia w każdym aspekcie. Chcę Ci pokazać, że zdrowa kuchnia jest też pyszna, a zmiana nawyków żywieniowych przyniesie same dobre rezultaty. Pozytywne nastawienie, zapał do zmian i chęci – tylko tyle jest Ci potrzebne aby osiągnąć upragniony cel!"

Pracując zapewnia podejście indywidualne – plan współpracy jest zawsze ściśle dopasowany do potrzeb danej osoby, dotyczy to zarówno jadłospisu, stanu zdrowia, jak i przebiegu całej kuracji. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 576 619 765.

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://pulawy.mojdietetyk.pl/