Psychoterapeuta Anna Kaczmarska, pracuje w podejściu integratywnym, co oznacza, że wykorzystuje różne nurty psychoterapeutyczne i łączy ich elementy w zależności od indywidualnej sytuacji i potrzeb pacjenta.

Jeżeli czujesz, że nie potrafisz sam poradzić sobie z rozwiązaniem konkretnego problemu zapraszamy do skorzystania z porady u psychoterapeuty. Czasami łatwiej porozmawiać z kimś kto nie jest emocjonalnie zaangażowany w Twoją sytuację i będzie potrafił spojrzeć na problem z innej perspektywy, pomagając jednocześnie dostrzec nowe aspekty jego rozwiązania.

Jeżeli wykonujesz swoją pracę z coraz mniejszym zaangażowaniem, nuży Cię ona i zniechęca, nie możesz dojść do porozumienia z przełożonymi, współpracownikami i podwładnymi, potrzebujesz podnieść swoje kompetencje w relacjach międzyludzkich by uzyskać awans zawodowy, przeżywasz kryzys w pracy, masz w rodzinie osobę przewlekle chorą lub niepełnosprawną i opieka nad nią kosztuje Cię coraz więcej nerwów, obecna sytuacja życiowa staje się cierpieniem nie do zniesienia, albo trudno Ci opanować temperament swojego dziecka, masz dziecko nieuważne, które często wybucha złością, łatwo się zniechęca, brak mu motywacji do nauki, zasięgnij rady psychoterapeuty.

WIĘCEJ INFORMACJI MOŻNA UZYSKAĆ POD NR TEL.: 503 015 573

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FILIA NR 2, PUŁAWY, UL. KOŁŁĄTAJA 18.