Całkiem możliwe, że im bliżej wyznaczonego terminu, tym więcej pytań kołacze Ci się po głowie. Zastanawiasz się, czy rozpoznasz, że zaczął się poród? Co będzie się z Tobą działo, gdy trafisz na porodówkę? Jak pokonasz ból? Myślisz o tym, co będzie po porodzie. Czy poradzisz sobie z nowymi obowiązkami? Czy będziesz umiała karmić, przewijać, kąpać? Chyba zgodzisz się, że zdobycie choćby podstawowych informacji i umiejętności, dałoby Ci większe poczucie bezpieczeństwa i pomogłoby Ci uzyskać wiarę we własne siły.

Głównym założeniem Szkoły Rodzenia jest psychiczne i fizyczne przygotowanie uczestników do czynnego udziału w porodzie, zapewnienie dziecku bezpieczeństwa w przełomowych godzinach jego życia. W Szkole Rodzenia można zdobyć wiedzę, praktyczne umiejętności dotyczące ciąży, porodu, połogu oraz pielęgnacji i żywienia noworodka. Program obejmuje ćwiczenia ogólnorozwojowe, relaksacyjne, naukę oddychania i parcia. Wspólne uczestnictwo w zajęciach Szkoły Rodzenia sprzyja pogłębieniu więzi między małżonkami i pozwoli ten cudowny okres przy nadziei przeżyć bez stresu i niepokoju.

Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzi wykwalifikowana położna z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie Pani Alicja Bielecka. Program obejmuje ćwiczenia ogólnorozwojowe, relaksacyjne, naukę oddychania i parcia. Wspólne uczestnictwo w zajęciach Szkoły Rodzenia sprzyja pogłębieniu więzi między małżonkami i pozwoli ten cudowny okres przy nadziei przeżyć bez stresu i niepokoju.

Panie są przyjmowane po 26 tygodniu ciąży. Cykl edukacyjny obejmuje 13 sesji zajęciowych, każda po 1,5 godziny. Zajęcia odbywają się w grupach 6 osobowych w godzinach 16.00- 18.00 w filii nr 2 przy ul. Kołłątaja 18. Możliwe są również inne godziny zajęć, zależnie od liczby chętnych osób.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zapisy telefoniczne
w rejestracji pod nr tel.  814 714 160 wew. 1317