01.08.2023

Obecnie poszukujemy pielęgniarek.

WYMAGANIA:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę pracy w fachowym zespole

Zakład Opieki Zdrowotnej  Medical Sp. z o.o. jest liderem wśród firm medycznych na terenie Puław i okolic. Swoje działania koncentrujemy na świadczeniu usług medycznych o najwyższej jakości. W chwili obecnej zatrudniamy wielu lekarzy różnych specjalności, a nasze placówki nieustannie się rozwijają. Ciągle inwestujemy w nowy, nowoczesny sprzęt, dający naszym lekarzom coraz większe możliwości badań i diagnozy, ułatwiający ich pracę i dający możliwości podniesienia swoich kompetencji zawodowych.

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, posiadasz niezbędne kwalifikacje zawodowe i chcesz pracować
w prężnie działającej i rozwijającej się Placówce Medycznej - dołącz do nas!

Poszukujemy osób, które z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Osób, które podzielają nasze wartości i chcą pracować w zespole, dla którego jakość i profesjonalizm oraz dobro pacjenta - są wartością nadrzędną.

Oferujemy stabilne zatrudnienie na dogodnych warunkach, programy rozwojowe skierowane do poszczególnych grup pracowników, miłą atmosferę pracy w fachowym zespole.

Aby ubiegać się o pracę należy:

  • przesłać CV i list motywacyjny na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • przesłać CV i list motywacyjny na adres: Zakład Opieki Zdrowotnej Medical Sp. z o.o., Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10, 24-110 Puławy.

Nadesłane aplikacje powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr. 133 poz. 883).
Uwaga! Rozpatrywane będą jedynie jedynie oferty zawierające powyższą klauzulę.

ZAPRASZAMY DO PODJĘCIA PRACY!

Jeżeli obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko odpowiadające Pana/i kompetencjom i planom zawodowym, a jest Pan/i zainteresowany/a pracą w ZOZ Medical Sp. z o.o, proponujemy złożyć aplikację do naszej bazy, przesyłając CV i list motywacyjny na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .